پیشنهاد جالب یوونتوس برای جذب مائورو ایکاردی

یوونتوس قصد دارد در تابستان امسال به هر ترتیبی مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی اینتر را جذب کند.

به گزارش “ورزش سه”، اگرچه ایکاردی با سپری کردن جنجال های فصل زمستان و دو ماه دوری از ترکیب دوباره به رختکن اینتر بازگشت و همسر وی نیز مکررا خبر از ماندن وی در این تیم برای فصل بعد می دهد، اما با توجه به عدم توافق برای تمدید قرارداد، احتمال جدایی این مهاجم 26 ساله بالاست.

لاریپابلیکا مدعی شد یوونتوس در صف اول تیم های علاقمند به جذب ایکاردی قرار دارد و حاضر است برای او به علاوه پول نقد، یک بازیکن را نیز راهی سن سیرو کند.

چلسی تمایلی به دائمی کردن قرارداد گونسالو ایگواین، مهاجم 31 ساله و قرضی خود از یوونتوس ندارد و این بازیکن در تابستان به تورین بازخواهد گشت. اما یوونتوس نیز خواهان ادامه همکاری با ایگواین نیست و این بازیکن می تواند یکی از گزینه های معاوضه با ایکاردی باشد.

همچنین ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی یوونتوس نیز که یک فصل برای اینتر بازی کرد، می تواند دیگر گزینه برای معاوضه به عنوان بخشی از قرارداد انتقال مائوریتو به تورین باشد.

گمانه زنی رسانه ها بیشتر متمایل به حضور پائولو دیبالا در سن سیرو است، اما خود این بازیکن علاقه ای به انتقال به اینتر ندارد و در صورت جدایی از یوونتوس می خواهد راهی لیگ برتر جزیره یا لالیگا شود.

منبع : ورزش سه

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.