مارکو سیلوا: اورتون برای پیشرفت کردن باید به دنبال حضوری مستمر در رقابت‌های اروپایی باشد

سرمربی پرتغالی تافی‌ها امیدوار است تیمش در آینده‌ای نزدیک به مسابقات بین المللی راه پیدا کند.

طرفداری- مارکو سیلوا به دنبال کسب سهمیه لیگ اروپای فصل آینده است و اعتقاد دارد حضور در آن رقابت‌ها به وضعیت تافی‌ها در فصل آینده لیگ برتر لطمه نخواهد زد.

اسکای گزارش می‌دهد: اورتون جمعه شب برابر برنلی قرار می‌گیرد؛ تیمی که به دلیل حضور در مسابقات لیگ اروپا، شروع ضعیفی در ابتدای فصل داشت و به همین دلیل هم اکنون در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد. اورتون هم اکنون ۴ امتیاز با وولورهمپتون رده هفتمی فاصله دارد (قهرمانی منچسترسیتی در جام حذفی، تیم هفتم لیگ را راهی لیگ اروپا خواهد کرد) و به اعتقاد سیلوا مزیت‌های بازی در اروپا، بیشتر از مضرات آن است.

هدف باشگاه ما باید همیشه بازی کردن در مسابقات اروپایی باشد. اجازه دهید ببینیم چه پیش می‌آید ولی برای پیشرفت کردن به عنوان یک باشگاه، هدف هر فصل ما باید بازی کردن در اروپا باشد. این همیشه مایه لذت بوده است؛ یک چالش فوق العاده و نه یک مشکل. در صورت تحقق این امر، باید خودمان را آماده کنیم و عمق خوبی در ترکیب خود داشته باشیم. هرگز مشکلی از این بابت نخواهیم داشت. الان برهه‌ای نیست که در آن از این حرف بزنیم آیا اورتون به اروپا راه پیدا خواهد کرد یا نه. باید به کارمان ادامه داده و برای کسب امتیازات بجنگیم. سپس خواهیم دید که در جدول چه جایگاهی داریم.

منبع : طرفداری

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.