جمعیت جانبازان انقلاب خواستار حضور گسترده مردم در راهپیمایی قدس شد

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
جمعیت جانبازان انقلاب خواستار حضور گسترده مردم در راهپیمایی قدس شد

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس،‌ جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت ایران برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

هفتاد و یک سال از اشغال کشور فلسطین می گذرد. سرزمینی که مردمان آن سخت ترین محرومیت ها و جنایات ضد بشری را در زیر بدعهدی و نگاه قدرتهاوسازمانهای جهانی مظلومانه و بی پناه با تمام وجود تحمل کردند و بر غم برخی خیانتهای داخلی بر حقشان استوار ماندند.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی بر این باور است که بازیگری های هزار چهره پیدا و پنهان نظام سلطه از رژیم جعلی صهیونیستی ، ملتی صاحب سرزمین و نظام حقوقی رسمی را به آوارگی کشید. فتنه انگیزیهای انگلیس درکنار لابی آمریکایی صهیونیستی و همدستی آل سعودوخیانت صفتان منطقه گستاخی اشغالگران را تا بدان جا بالا برد که مدعی حاکمیت نیل تا فرات و بحر تا نهر شدند.

پیروزی انقلاب اسلامی و تدبیر معمار بزرگ آن حضرت امام خمینی (ره) برای رهایی قدس شریف وآزادی فلسطین عزیز از سیطره جنایتکاران صهیونیست، راهی نو برای مقاومت انقلابی پیش روی جهادگران فلسطینی قرار داد.

برخلاف هزینه های نجومی شیطان بزرگ برای تامین امنیت اشغالگران، فلسطین مظلوم دیروز را به فلسطین مقتدر و مقاوم امروز تغییر وضعیت داد. اکنون پرچم های در اهتزاز پیروزی مبارزین فلسطین در افقی نزدیک به چشم می خورد.

ما بر این باوریم که”وحدت کلمه توحید ” ،ارزیابی صحیح دشمن، “واقع بینی آرمان گرایانه” اعتمادبه جبهه مقاومت اسلامی وباوربه پشتیبانی بی دریغ انقلاب اسلامی از مبارزان آن دیار آنچنان صحنه رزم را برای غلبه آنان آماده کرد که فریاد الله اکبر شان گنبد آهنین دشمن را از اثر انداخت.

نسل جوان امروز فلسطین باتمام وجود دریافته است که نظر و باور این چنین به مبارزه و مقاومت، شگفت انگیز ترین صحنه غلبه اراده جهادگران فلسطینی برگرفته از مقاومت سی و سه روزه ، بیست و دو روزه و هشت روزه و اکنون با آتشباری هفتصد موشک طی دو روز ائتلاف عبری ، غربی و عربی را در وحشت فرو برده است.

اکنون شکستهای پی در پی ائتلاف صهیونیستی علیه لبنان، سوریه،عراق ویمن جایی برای وطن فروشی تحت عنوان بزک شده “معامله بزرگ قرن”باقی نمی گذارد.

جمعیت جانبازان همگان رابرای ادای تکلیف و شرکت در راهپیمایی جهان اسلام روز جمعه و همراهی تمامی آزادی خواهان عالم دعوت می کند و آن را پیامی روشن برای شکست سنگین تر ائتلاف عبری، غربی و عربی درمنطقه غرب آسیا می داند.

انتهای پیام/

منبع : فارس نیوز

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.