نارنجی‌پوشان زودتر از همه تیم‌ها آماده می‌شوند

تمرینات آماده‌سازی تیم سایپا برای لیگ نوزدهم از امروز زیر نظر ابراهیم صادقی آغاز شد.

به گزارش “ورزش سه”، عصر امروز اولین جلسه تمرینی تیم فوتبال سایپا برای حضور در فصل ۹۹-۹۸ لیگ برتر با صحبت‌های مصطفی مدبر، مدیرعامل و ابراهیم صادقی، سرمربی نارنجی پوشان شروع شد.

در ابتدای این تمرین امروز، نارنجی پوشان با حضور در کلبه خورشید(سالن اجتماعات) شرکت سایپا با مدیرعامل و سرمربی خود برای حضوری قدرتمند و شایسته در لیگ برتر عهد و پیمان بستند.

اخلاق‌مداری در ورزش، نظم و انضباط مالی و اعتماد کامل به کادر فنی از مهم‌ترین بخش‌های صحبت های مدبر، مدیرعامل باشگاه سایپا بود.

مدیرعامل باشگاه سایپا ادامه داد: متولیان ورزش از جمله باشگاه‌های فرهنگی ورزشی باید به منظور حاکم کردن اصول اخلاقی و جوانمردی در ورزش پیشقدم شوند؛ سال هاست انتقاد می‌شود که وجود پسوند “فرهنگی” در انتهای نام باشگاه‌های ورزشی، صرفا یک کلمه است و در واقع توجه لازم به این موضوع مهم نمی‌شود. با این وجود کسی به هشدارها نسبت به شرایط فرهنگی حاکم بر ورزش آنطور که باید و شاید اهمیتی نمی‌دهد و ما همچنان شاهد بروز اتفاقات تلخ و بعضا ناگواری ناشی از نادیده گرفته شدن اصول و مبانی فرهنگ و اخلاق در جامعه ورزش کشور هستیم.

او اضافه کرد: البته شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در ادوار گذشته نیز تلاش خود را برای انجام امور فرهنگی به کار بسته است و امسال نیز ترویج فرهنگ پهلوانی و اخلاق‌مداری در بین بازیکنان این باشگاه، علاقه‌مندان به ورزش، شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا و عموم آحاد جامعه را در برنامه‌های خود قرار داده است.

مدبر یادآور شد: در کنار انعقاد قرارداد با سازمان هلال احمر، بازدیدهای دوره‌ای ورزشکاران این مجموعه از موسسات خیریه و پیگیری جشنواره و پویش‌های قرآنی، حمایت از آهوی ایرانی، چاپ لوگوی ترویج مصرف بهینه آب(آب نبض زندگی) بر روی پیراهن بازیکنان، توجه به آلودگی هوا تحت عنوان “آسمان آبی” با سازمان محیط زیست کشور داشته‌ایم و در عین حال باید نظم و انضباط مالی و رژیم پرداختی مناسب در دستور کار خود داشته باشیم تا خدشه ای که این سالها از این بابت به باشگاه سایپا وارد شده است را جبران کنیم.

او تاکید کرد: ابراهیم صادقی، سرمربی کنونی تیم فوتبال این باشگاه نیز در دوران بازیکنی خود، چندین بار عنوان مرد اخلاق را به خود اختصاص داده است و این باشگاه نیز طی سال‌های گذشته به عنوان یک باشگاه اخلاق مدار در ورزش کشور معرفی شده است و بنده ایمان کامل به توانایی ایشان دارم و مطمئنا‌ً با همت شما بازیکنان در کنار پشتیبانی مدیران و پرسنل باشگاه، نتیجه ای در خور نام سایپا بدست خواهیم آورد.

مدبر در انتهای صحبت‌هایش از انتخاب کادر فنی کاربلد، باتجربه و سایپایی ابراهیم صادقی تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد؛ همانگونه که شما ورزشکاران از ما انتظاراتی دارید، شما هم توقعات ما که کسب جایگاهی مناسب با نام برند سایپا است را در جدول داشته باشید.

بعد از اظهارات مدیرعامل، ابراهیم صادقی، سرمربی نارنجی پوشان با تاکید بر ایمان کامل به شاگردانش گفت: تیم جوانی داریم و من به تک تک بازیکنتن ایمان کامل دارم و مطمئن هستم که با تلاش و کوششی که داریم، نتیجه خواهیم گرفت چراکه برای من نتیجه‌گیری به همراه اخلاق مهم است.

او ادامه داد: تیمی که اخلاق دارد اما نتیجه نگیرد، دیده نمی‌شود و باید در زمین جنگید و اخلاق را در کنار آن رعایت کرد.

سرمربی سایپا یادآور شد: از آقایان بیژن طاهری، اشکان نامداری، کاظم برجلو، علی‌اصغر قربانعلی‌پور و محمد پالیزوان برای حضورشان در کادر فنی تشکر می‌کنم؛ ضمن اینکه ۴ یا ۵ بازیکن در آینده به ما اضافه خواهند شد.

در پایان صحبت های سرمربی سایپا، بازیکنان با گرفتن عکس یادگاری با مدیرعامل و پرسنل باشگاه سایپا تمرین خود را آغاز کردند و یک تمرین شاداب را در زمین شماره ۱ مجموعه ورزشی سایپا انجام دادند.

گفتنی است، در حالی که چند تیم هنوز سرمربی خود را معرفی نکرده و وارد بازار نقل و انتقالات نشدند، اما تیم سایپا زودتر از همه باشگاه‌ها تمرینات آماده‌سازی خود را برای لیگ نوزدهم از امروز آغاز کرد.

منبع : ورزش سه

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.