قاب گوگل پیکسل ۴ (Pixel 4) دوربین دوگانه مربعی و رنگ آبی را نشان می دهد

دو هفته پیش بود که گوگل با انتشار طراحی پیکسل ۴ (Pixel 4) باعث تعجب همگان شد. پیش از این به آن علت که قطعه ی دوربین مربعی شکل بود، گمان می رفت دوربین این تلفن چهارگانه باشد اما حالا رندرها نشان می دهند قطعه ی مربع شکل دوربین در بالای سمت چپ قرار دارد و تنها دو لنز عکاسی بر روی آن قرار گرفته است. فلش LED و بلندگو نیز در این ماژول جای گذاری شده است. امروز تصویری منتشر شده که قاب گوگل پیکسل ۴ (Pixel 4) دوربین دوگانه مربعی و رنگ آبی را نشان می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

رندرهایی از قاب گوشی Pixel 4 و Pixel 4 XL منتشر شده که طراحی دو پرچمدار جدید این برند را نشان می دهند. نکته ی مهمی که از این رندرها برداشت می شود، دوربین دوگانه ی این گوشی هاست. تصویری که گوگل از Pixel 4 در اوایل هفته منتشر کرده بود، سه لنز را نشان می داد اما رندرهای جدیدتر خلاف آن هستند. دو لنز برای دوربین وجود دارد و حفره سوم برای میکروفون در نظر گرفته شده است.

با یک نگاه دقیق به تصاویر Pixel 4 می توان دریافت که حفره ی بالایی، لنز دوربین نیست بلکه یک میکروفون ثانویه است که وظیفه ی حذف صداهای زاید را در هنگام ضبط ویدیو بر عهده می گیرد.

به نظر می رسد گوگل بدنه های دو رنگ را نیز کنار گذاشته است و گوشی ها را به صورت تک رنگ عرضه می کند همچنین از رندرها پیداست که گوگل رنگ آبی شفافی را که با اولین پیکسل معرفی کرده بود با Pixel 4 مجدداً احیا کرده است.

نظر شما درباره این قاب پیکسل ۴ چیست؟

منبع : ترنجی

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.