فوری؛ اتلتیکو مادرید طی بیانیه‌ای اعلام کرد با 120 میلیون یورو، قرارداد گریزمان فسخ نمی‌شود!

اتلتی ظاهرا قصد ندارد به راحتی با جدایی گریزمان کنار بیاید.

طرفداری – باشگاه اتلتیکو مادرید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد از طریق وکلایش پیگیر دریافت 200 میلیون یورو بابت واگذاری آنتوان گریزمان به بارسلونا خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی اتلتیکو مادرید، ظهر امروز وکلای آنتوان گریزمان با حضور در دفتر لالیگا، به صورت یک طرفه قرارداد این بازیکن با اتلتیکو مادرید را از طرف باشگاه بارسلونا فسخ کردند. رقم پرداخت شده 120 میلیون یورو بوده است. رقمی که اتلتی اعتقاد دارد کافی نیست چرا که در زمان توافق بازیکن با بارسلونا، بند آزادسازی او 200 میلیون یورو بوده نه 120 میلیون یورو. توافق طرفین پیش از 1 جولای امری واضح و مبرهن است.

حتی روزی که گریزمان به طور رسمی اعلام کرد اتلتیکو مادرید را ترک می‌کند – 14 می – هم پیش از فرا رسیدن تاریخ مورد نظر 1 جولای بود. بنابراین قرارداد عملا پیش از کاهش 80 میلیون یورویی آن فسخ شده بود. اتلتی از طریق وکلایش همین حالا مراحل قانونی پیگیری حقوق خود را آغاز کرده است.

گفتنی است اتلتی در حالی گریزمان را به اعلام زودهنگام جدایی‌اش متهم می‌کند و آن را دلیلی بر فسخ زودهنگام قراردادش می‌داند که آن ویدیو به درخواست شخص میگل آنخل گیل مارین ضبط شد و گریزمان به هیچ عنوان قصد نداشت آنقدر زود جدایی‌اش را رسمی کند. در واقع در ملاقاتی که بین طرفین صورت گرفته بود، روسای اتلتی به گریزمان قول داده بودند اگر تصمیمش را خیلی زود اعلام کند تا دست باشگاه برای جذب جایگزین احتمالی باز باشد، هیچ سنگی در مسیر جدایی او نخواهند انداخت. به گفته منابع موثق گریزمان هم از رفتار اتلتی به شدت ناراحت است.

منبع : طرفداری

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.